Postanowienia ogólne

1. Sklep internetowy działający pod adresem https://www.evermed.pl jest własnością firmy:

    IVA PIT Piotr Itczak

    ul. Legionów Polskich 8

    62-700 Turek

    NIP       668-178-53-04

    REGON  300724540

    Wpis do ewidencji działalności gospodarczej Miasta Turek nr 6344/07

    BANK BZ WBK

    67 1090 1229 0000 0001 2134 8014 PLN                                

2. Zawartość oferty sklepu internetowego www.evermed.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy.

3. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna danego produktu.

4. Sklep realizuje zamówienia na terenie Polski i UE.

5. Złożenie zamówienia oznacza, że Klient zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu i akceptuje go.

6. Podane przy produktach ceny nie obejmują kosztów przesyłki. Koszty te ustalane są odrębnie.

7. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu świadczenia usług, wynikające z nieznajomości lub nieprzestrzegania niniejszego regulaminu nie będą rozpatrywane.

 

Warunki dokonywania zakupów

1. Sklep internetowy www.evermed.pl prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

2. W celu dokonania zakupu niezbędne jest posiadanie komputera z dostępem do sieci Internet, przeglądarki internetowej, aktywnego adresu e-mail i miejsca w skrzynce odbiorczej umożliwiającego wymianę korespondencji ze sklepem. Strony sklepu dostosowane są do przeglądania przy rozdzielczości ekranu minimum 800 x 600 pikseli.

3. Aby dokonać zakupów w sklepie internetowym www.evermed.pl konieczna jest rejestracja za pomocą formularza rejestracyjnego, wypełnianego przy składaniu zamówienia. Klient zobowiązany jest do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia formularza rejestracyjnego i zamówieniowego.

4. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.

5. Warunkiem niezbędnym do przyjęcia zamówienia jest jego potwierdzenie poprzez kliknięcie w odnośnik zawarty w informacji wyświetlanej dla  Klienta w chwili dokonywania zakupów. Zamówienie uznaje się za zatwierdzone, a realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym sklepu.

6. Sklep internetowy www.evermed.pl przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia. Zamówienia złożone w niedzielę i święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego.

7. Klient może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia tylko do momentu potwierdzenia jego realizacji. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.

8. W przypadku wystąpienia problemów technicznych oraz innych zdarzeń losowych powodujących błędną prezentację produktu (opis, cena) IVA PIT zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia.

9. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym www.evermed.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Transakcje zawierane są w złotych polskich. Sklep www.evermed.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym. W takich przypadkach IVA PIT zobowiązuje się do poinformowania niezwłocznie Klienta o zaistniałej sytuacji. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane, a umowa uznana za nie zawartą. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, które zostały już potwierdzone Potwierdzeniem realizacji zamówienia.

10. Sklep internetowy www.evermed.pl wystawia dokument sprzedaży (dokument wydania/faktura). W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT w formularzu zamówienia należy wybrać odpowiednią opcje i wpisać NIP oraz dokładne dane odbiorcy konieczne do poprawnego wystawienia faktury VAT. Przesłanie zamówienia z żądaniem wystawienia faktury VAT jest równoznaczne z upoważnieniem firmy IVA PIT do wystawienia faktury VAT na zakupione towary bez podpisu odbiorcy.

 

Płatności i warunki dostawy przesyłki

1. Sklep www.evermed.pl realizuje zamówienia po otrzymaniu płatności na konto lub w przypadku odbioru osobistego po dokonaniu płatności w siedzibie firmy. W przypadku zamówień z formą płatności za pobraniem realizacja następuje po uprzednim uregulowaniu należności przedstawicielowi firmy spedycyjnej.

2. Akceptujemy płatności dokonane przelewem na nasze konto bankowe oraz wpłaty dokonane na standardowym druku wpłaty, jednak w tym przypadku wpłata na nasze konto dotrze w ciągu kilku dni.

3. Zamówienia można realizować jako opcja za pobraniem tylko na terytorium Polski – konieczne jest wówczas wybranie stosownej opcji i potwierdzenie zamówienia.

4. Zamówienia dla wybranych klientów o statusie V.I.P. o wartości powyżej 500 PLN realizujemy z opcją płatność na konto – na terytorium Polski.

5. Zamówienia zagraniczne realizujemy opcją przedpłata (płatność na konto).

6. Sklep internetowy www.evermed.pl umożliwia realizację płatności za pomocą systemów płatności firm zewnętrznych takich jak Przelewy24.pl oraz PayPal.

7. Zamówiony towar dostarczany jest firmą kurierską.

8. Koszty wysyłki ustalane są każdorazowo przy zamówieniu.

9. Płatność przelewem na nasze konto obniża koszty transakcji i skraca czas realizacji zamówienia. W tytule płatności koniecznie należy wpisać numer zamówienia, a przed autoryzacją przelewu należy dokładnie sprawdzić numer naszego konta oraz kwotę przelewu.

10. Nasze dane do płatności:

                   BZ WBK

                   67 1090 1229 0000 0001 2134 8014 PLN

                   IVA PIT Piotr Itczak

                   ul. Legionów Polskich 8

                   62-700 Turek

 

Polityka prywatności

1. Sklep internetowy www.evermed.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie www.evermed.pl

2. Każdego Klienta sklepu obowiązuje akceptacja warunków Polityki Prywatności, w przeciwnym razie prosimy nie odwiedzać serwisu, nie dokonywać zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego.

3. IVA PIT nie udostępnia w jakiejkolwiek formie danych osobowych ani kontaktowych użytkowników i Klientów sklepu osobom trzecim. Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

 

Gwarancje i reklamacje

1. Wszystkie produkty są oryginalne i wprowadzone na teren kraju zgodnie z obowiązującymi przepisami.

2. Sprzedawane produkty znajdują się w oryginalnych opakowaniach zabezpieczonych przez sprzedającego hologramem z indywidualnym numerem. Reklamacje dotyczące oryginalności produktów po ich otwarciu nie są uwzględniane. Oryginalność produktu potwierdzona jest certyfikatem.

3. W przypadku przesyłki uszkodzonej-uszkodzone opakowanie, uszkodzone, zerwane zabezpieczenia nałożone przez sprzedającego lub inne uszkodzenia przesyłki wskazujące na uszkodzenie towaru bądź jego brak - należy w obecności kuriera sporządzić stosowny protokół szkody, powiadomić o zaistniałym fakcie sprzedającego i dokonać zwrotu przesyłki. Niedopełnienie powyższej procedury uniemożliwi jakiekolwiek roszczenia Klienta z tytułu kradzieży bądź uszkodzenia towaru Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania stanu magazynowego ), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze.

4. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. W przypadku reklamacji równowartość opłaty pocztowej zwrócimy Państwu natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. W przypadku towarów zwracanych bez przyczyny leżącej po stronie evermed.pl koszty ich odesłania ponosi Klient.

5. Zakupione i dostarczone towary są objęte gwarancją producenta.

6. W przypadku podjęcia decyzji o rezygnacji z zamówienia Klient ma prawo odesłać przesyłkę w terminie 10 dni od jej otrzymania - zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nieużywanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów używania) oraz oryginalnie opakowanego, jeżeli towar występował w opakowaniu. Zwrot należności nastąpi w ciągu 7 dni roboczych drogą przelewu bankowego na wskazane przez zamawiającego konto lub przekazem pocztowym na wskazany na zamówieniu adres.

7. Nie będą brane pod uwagę reklamacje powstałe z tytułu niewłaściwego użytkowania towaru lub jego konserwacji oraz różnic w kolorystyce złota, kamieni szlachetnych i innych materiałów, które wynikły z innych ustawień monitora Klienta.

8. Zwroty NIE SĄ MOŻLIWE w przypadku zakupu towaru wykonanego na indywidualne zamówienie i oznaczonego w sklepie "na zamówienie" oraz przedmiotów z grawerunkiem wykonanym na zlecenie klienta.

 

Ochrona praw autorskich

1. Wszystkie fotografie, rysunki, ikony, opisy i inne informacje zawarte na stronach www.evermed.pl chronione są prawami autorskimi.

2. Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody IVA PIT jest zabronione.

3. Zdjęcia oferowanych przez nas produktów, ich nazwy i loga są własnością ich producentów i są wykorzystywane przez IVA PIT tylko w celach informacyjnych.

 

Ochrona danych osobowych

1. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. dane osobowe nabywcy wprowadzone są do naszej bazy wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Klient ma pełne prawo do wglądu oraz poprawiania własnych danych zgromadzonych w naszej bazie.

2. Wypełnienie arkusza z danymi Klienta równoznaczne jest z udzieleniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych do celów marketingowych przez IVA PIT.

3. Wszelkie sprawy odnośnie polityki prywatności w naszym sklepie prosimy kierować bezpośrednio do siedziby naszej firmy.

 

Postanowienia końcowe

1. Firma IVA PIT zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia, wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania zmian i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu internetowego oraz realizacji dużych zamówień w osobnych partiach.

2. W sprawach nieuregulowanych postanowieniami niniejszego regulaminu obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

3. IVA PIT zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

4. Regulamin obowiązuje od dnia 01.12.2017 roku. 

Najczęściej kupowane

zestaw laryngologiczny - sterylny 4,0mm

1,87 zł

opaska samoprzylepna COPOLY 5x450

4,15 zł

szpatułki laryngologiczne op.100szt.

3,57 zł

igła KD-Fine 0,8x40mm a`100

5,48 zł

ręcznik zz szary 200 listków

2,04 zł

Strzykawki 2 pc Luer B-braun a'100

8,14 zł

igły sterican 21G 0,80x120mm op.100szt.

49,53 zł

strzykawki 2 pc 1ml, luer INJEKT-F B-braun...

43,52 zł

koreczek luer-lock

0,24 zł

pinceta jednorazowa sterylna 12,5 cm...

0,56 zł