Nasza historia

Nasza działalność rozpoczęła się na początku 2010 roku, gdy na wielkopolskim rynku zaistniała potrzeba zaopatrywania gabinetów lekarskich w drobny sprzęt medyczny oraz świadcząc usługi outsourcingu. Z upływem lat ulepszając nasze usługi i rozszerzając portfolio klientów i partnerów, w 2020 roku powstała inicjatywa powołania spółki EVERMED. Od tego czasu Naszym celem jest łączenie docelowych klientów z polskimi i europejskimi kontrahentami, a nadrzędnym celem stało się zaopatrywanie w najwyższej jakości sprzęt medyczny zarówno jednostek związanych z publiczną ochroną zdrowia, jak również prywatnych podmiotów.

EVERMED specjalizuje się w hurtowym obrocie sprzętem medycznym oraz realizacją projektów unijnych i zamówień zgodnych z polskim prawem, opartym na Ustawie o Zamówieniach Publicznych. Klienci doceniają współpracę z EVERMED ze względu na wysoką jakość dostarczanych produktów, szeroki asortyment oraz terminowość realizacji zamówień.

Ponadto jesteśmy zaufanym partnerem gabinetów lekarskich, przychodni, szpitali i innych placówek medycznych, dostarczamy niezawodne produkty i rozwiązania niezbędne w przeprowadzaniu badań diagnostycznych, zabiegów, jak również w utrzymaniu higienicznej czystości i sterylnych warunków w ośrodkach ochrony zdrowia. Współpracujemy z uznanymi markami w branży medycznej, dając naszym Klientom wyłącznie sprawdzone produkty najwyższej jakości.

Kierujemy się wartościami

Ważnym aspektem biznesu jest odpowiedzialność za to co robimy i jak nasze produkty wpływają na ludzi i środowisko. Dbamy a to, aby cały oferowany przez nas asortyment i usługi były najwyższej jakości, posiadały niezbędne certyfikaty oraz były zawsze w konkurencyjnych cenach. Oferujemy pełną obsługę przedsprzedażową oraz  wsparcie już po finalizacji kontraktów. Naszą filozofią w prowadzeniu biznesu jest partnerstwo, na każdym etapie współpracy.

Specjaliści w swoich dziedzinach

 

Zawsze do dyspozycji

 

Rozwiążemy, każdy problem

Krzysztof Baraniak

re-owner

Licencjat ratownictwa medycznego, magister na kierunku zarządzania w opiece zdrowotnej, pedagog, posiada wieloletnie doświadczenie w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego na różnych szczeblach i w wielu jednostkach podległych systemowi PRM. Jako współwłaściciel EVERMED zrealizował wiele projektów, osiągnął wiele sukcesów na poziomie wojewódzkim i krajowym, podjął współpracę z wieloma instytucjami zajmującymi się zaopatrywaniem w sprzęt medyczny klinik, szpitali, DPS-ów oraz gabinetów specjalistycznych.

Najważniejszym elementem współpracy jest konstruktywna rozmowa oraz w relacji z kontrahentem – poszukiwanie wspólnych rozwiązań. W ramach pełnionej funkcji w EVERMED najbardziej cieszy mnie klient doceniający wysoką jakość dostarczanego sprzętu medycznego.

e-mail: baraniak@evermed.pl

Piotr Itczak

re-owner

e-mail: itczak@evermed.pl