Hurtownia medyczna - Evermed

Witamy na stronach sklepu internetowego EVERMED.

Jesteśmy zaufanym partnerem gabinetów lekarskich, przychodni, szpitali i innych placówek medycznych. Dostarczamy niezawodne produkty i rozwiązania niezbędne w przeprowadzaniu badań diagnostycznych, zabiegów, jak również w utrzymaniu higienicznej czystości i sterylnych warunków w ośrodkach ochrony zdrowia. Nowoczesny system szybkich zamówień internetowych pozwoli Państwu dokonywać zakupów jeszcze szybciej i taniej, bez zbędnych telefonów i maili. Współpracujemy z uznanymi markami w branży medycznej, dając naszym Klientom wyłącznie sprawdzone produkty najwyższej jakości.

Polecamy wysokiej klasy materiały opatrunkowe, igły do mezoterapii i iniekcji, strzykawki, środki do sterylizacji i gospodarowania odpadami medycznymi, elektrody, żele i akcesoria do ultrasonografii, podkłady jednorazowe, odzież medyczną jednorazową, rękawice lateksowe i nitrylowe, artykuły stomatologiczne, przybory ginekologiczne i materiały do zastosowań ortopedycznych. W ofercie także profesjonalna chemia i dezynfekcja.

Wśród materiałów opatrunkowych polecamy kompresy jałowe i niejałowe, opaski elastyczne, przylepce włókninowe i tkaninowe, plastry i inne artykuły do zabezpieczania ran. Opaska elastyczna w naszej ofercie dostępna jest w różnych kolorach. Sprawdza się do podtrzymywania opatrunków, a także odciążania stawów przy zwichnięciach i skręceniach.

Gabinety zabiegowe zaopatrujemy w wysokiej jakości igły Terumo, stosowane w iniekcjach i mezoterapii. Produkt pakowany indywidualnie dla pełnej sterylności. Igły Terumo wyróżniają się ostrym zakończeniem ułatwiającym wkłucie i cienkimi ściankami dla lepszego przepływu płynów. Wszystkim gabinetom zabiegowym i lekarskim polecamy także wysokiej jakości rękawice nitrylowe, które zapewniają najwyższy stopień higieny podczas badania lub wykonywania zabiegu. Model nitrylowy zapewnia doskonałe czucie palców i większy komfort użytkowania. Polecamy szczególnie osobom uczulonym na lateks.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty sklepu internetowego EVERMED. Oferujemy wszystko dla placówek medycznych, zawsze w przystępnych cenach.

Firma

Hurtownia medyczna EVERMED.PL rozpoczęła swoja działalność w 2010. Obecnie jesteśmy częścią prężnie rozwijającej się firmy IVA PIT, która w jednym z elementów działalności zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości znanych i renomowanych produktów medycznych.

Najczęściej kupowane

szpatułki laryngologiczne op.100szt.

3,57 zł

igła KD-Fine 0,8x40mm a`100

5,48 zł

Strzykawki 2 pc Luer B-braun a'100

8,14 zł

igły sterican 21G 0,80x120mm op.100szt.

49,53 zł

strzykawki 2 pc 1ml, luer INJEKT-F B-braun...

43,52 zł

koreczek luer-lock

0,24 zł

pinceta jednorazowa sterylna 12,5cm...

0,65 zł

igła terumo agani 0,5x25mm 25G (op.100szt)

13,34 zł

igła terumo agani 0,7x38mm 22G (op.100szt.)

13,34 zł

igły sterican 27G 0,40x40mm op.100szt.

35,62 zł