Hurtownia medyczna - Evermed

Witamy na stronach sklepu internetowego EVERMED.

Jesteśmy zaufanym partnerem gabinetów lekarskich, przychodni, szpitali i innych placówek medycznych. Dostarczamy niezawodne produkty i rozwiązania niezbędne w przeprowadzaniu badań diagnostycznych, zabiegów, jak również w utrzymaniu higienicznej czystości i sterylnych warunków w ośrodkach ochrony zdrowia. Nowoczesny system szybkich zamówień internetowych pozwoli Państwu dokonywać zakupów jeszcze szybciej i taniej, bez zbędnych telefonów i maili. Współpracujemy z uznanymi markami w branży medycznej, dając naszym Klientom wyłącznie sprawdzone produkty najwyższej jakości.

Polecamy wysokiej klasy materiały opatrunkowe, igły do mezoterapii i iniekcji, strzykawki, środki do sterylizacji i gospodarowania odpadami medycznymi, elektrody, żele i akcesoria do ultrasonografii, podkłady jednorazowe, odzież medyczną jednorazową, rękawice lateksowe i nitrylowe, artykuły stomatologiczne, przybory ginekologiczne i materiały do zastosowań ortopedycznych. W ofercie także profesjonalna chemia i dezynfekcja.

Wśród materiałów opatrunkowych polecamy kompresy jałowe i niejałowe, opaski elastyczne, przylepce włókninowe i tkaninowe, plastry i inne artykuły do zabezpieczania ran. Opaska elastyczna w naszej ofercie dostępna jest w różnych kolorach. Sprawdza się do podtrzymywania opatrunków, a także odciążania stawów przy zwichnięciach i skręceniach.

Gabinety zabiegowe zaopatrujemy w wysokiej jakości igły Terumo, stosowane w iniekcjach i mezoterapii. Produkt pakowany indywidualnie dla pełnej sterylności. Igły Terumo wyróżniają się ostrym zakończeniem ułatwiającym wkłucie i cienkimi ściankami dla lepszego przepływu płynów. Wszystkim gabinetom zabiegowym i lekarskim polecamy także wysokiej jakości rękawice nitrylowe, które zapewniają najwyższy stopień higieny podczas badania lub wykonywania zabiegu. Model nitrylowy zapewnia doskonałe czucie palców i większy komfort użytkowania. Polecamy szczególnie osobom uczulonym na lateks.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty sklepu internetowego EVERMED. Oferujemy wszystko dla placówek medycznych, zawsze w przystępnych cenach.

Firma

Hurtownia medyczna EVERMED.PL rozpoczęła swoja działalność w 2010. Obecnie jesteśmy częścią prężnie rozwijającej się firmy IVA PIT, która w jednym z elementów działalności zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości znanych i renomowanych produktów medycznych.

Najczęściej kupowane

igły sterican 27G 0,40x40mm op.100szt.

35,62 zł

gaziki do dezynfekcji (op.100szt)...

9,83 zł

Strzykawka 2-częściowa 2ml BD (100szt.)

8,14 zł

woda destylowana 5 litrów

9,91 zł

igła do mezoterapii INEXMESO 30g 0,3 x 4mm...

84,24 zł

igła bd 0,8 x 40 mm (op.100szt.)

6,40 zł